Ціна* на постачання природного газу в Березні 2019 року складає, при умові:

  • 100% розрахунку протягом 60 календарних днів після звітного періоду – 10 780,00 грн. 
  • 100% розрахунку протягом 15 календарних днів після звітного періоду  – 9 190,00 грн.

     Постачання природного здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених ст.12 Законом “Про ринок природного газу”.

     Розрахунок за поставлений природний газ здійснюється у безготівковій формі, шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника. Також можливий інший порядок розрахунку:

  • 100% передоплата від вартості запланованих місячних обсягів – до 20 числа місяця, що передує місяцю поставки;
  • 50% передоплата від вартості запланованих місячних обсягів – до 20 числа місяця, що передує місяцю поставки, а наступний платіж 50% – до 15 числа поточного місяця поставки газу;

По-декадна оплата: 

  • перша оплата в розмірі 30% – до 10-го числа місяця поставки газу;
  • друга оплата в розмірі 30% – до 20-го числа місяця поставки газу;
  • третя оплата в розмірі 30% – до 30-го числа місяця поставки газу;
  • остаточний розрхунок – до 05 числа місяця наступного за місяцем поставки газу.

Для отримання ціни при інших умовах розрахунку зробіть запит на ОТРИМАННЯ КОМЕРЦІЙНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ з актуальною ціною та вигідним для Вас способом розрахунку. 

Ціна на інші умови розрахунку міняється, у зв’язку із по-добовим коливанням цін на продний газ на відкритих аукціонах з продажу газу, котирувань на Європейських хабах, обсягів видобутку, імпорту та транзиту.

Також, ТОВ “ОСОВА” може розгялути Ваші пропозиції щодо розрахунку за природний газ, для цього перейдіть у розділ контакти та зв’яжіться з нами або надсилайте свої пропозиції на нашу електронну адресу.

*Примітка:  ціни зазначені з урахуванням ПДВ та без урахування тарифу на транспортування природного газу за 1,000 тис.м.куб.

UkraineLLC “OSOVA”                                                                                                                                                                                                                           Тел/факс: (03435) 24-153 
Email: osova.llc@gmail.com.ua 

77000, Івано-Франківська обл., м.Рогатин, вул.Галицька,119